Главная страница » Часті запитання

Часті запитання

Загальні питання

Що входить у ваші послуги?

Ми допомагаємо з оформленням робочих віз в країни Європи, оформлюємо страхування та надаємо легальне працевлаштування в Польщі, Данії, Словаччині, Великобританії, Німеччині, Швеції, Норвегії, Чехії, Угорщині, Естонії, Латвії та Литві.

Ви працюєте дистанційно?

Так, наша компанія надає таку можливість для усіх громадян України. Для цього вам необхідно зв’язатись з нами зручним для вас способом та сплатити вартість наших послуг на розрахунковий рахунок.

Чи підписуєте ви договір?

Неодмінно. Ми працюємо лише по укладеному в двох екземплярах договору, один з яких залишиться у вас.

У вас є ліцензія?

Так, уся наша робота регламентована ліцензією МСПУ№2283-20 від 09.11.2020.

Які гарантії в роботі з вами?

  • Гарантією роботи з нами слугує договір, котрий містить в собі усі умови співпраці. Ви доплачуєте повну вартість лише в день надання вам готового пакета документів.

В якій валюті ви приймаєте оплату за послуги?

Наша компанія приймає сплату за послуги в гривнях, євро та доларах, як вам буде зручніше.

Яких спеціалістів потребують?

Більшим попитом користуються некваліфіковані різнороби, починаючи від вантажників та завершуючи покоївками. Зі спеціалістів країнам Європи потрібні автомеханіки, водії С, Е категорій та вантажівок, монтажери, електрозварювачі, слюсарі, будівельники тощо.

Що треба зробити для працевлаштування за кордоном?

Оберіть у нас на сайті вакансію, яка вас зацікавила, заповніть резюме, або залиште заявку на консультацію. Наш менеджер зв’яжеться з вами для уточнення деталей, а потім організує співбесіду. У випадку, коли роботодавець підтвердить вашу кандидатуру, ми почнемо готувати документи. В середньому, в залежності від країни та вакансії, на отримання запрошення на роботу йде до 3-х місяців.

Які бувають вакансії?

Вакансії в базі нашої агенції бувають для осіб з досвідом та спеціальністю, без досвіду, зі знанням мови, чи без нього. По робочій візі, чи по біометричному паспорту. Варіанти є для більшості професій, що існують.

Які вакансії для роботи по біометричному паспорту без віз?

Без візи ви зможете по біометричному паспорту оформити роботу в Польщу, Словаччину, Угорщину та Латвію. Проте, не всі роботодавці готові співпрацювати в такому режимі й вакансій по трудовій візі набагато більше.

На яку зарплатню я можу розраховувати?

Оскільки працевлаштування ми пропонуємо лише офіційне, окрім розміру заробітної плати, ви отримаєте також соціальний пакет(медичне страхування та відрахування в пенсійний фонд). Зарплатня ж, в середньому, для різноробів без кваліфікації від 600 євро на місяць, а для спеціалістів з освітою та досвідом від 1000 до 3000 євро.

Які вимоги роботодавців?

Тут все залежить від обраної вакансії. Для водіїв необхідне відповідне водійське посвідчення, для кваліфікованих спеціалістів знання мови, наявність сертифікатів, середньої спеціальної освіти, диплому з ВНЗ. Також роботодавці можуть вимагати докази отримання досвіду роботи за спеціальністю у вигляді записів до трудової книжки, чи контрактів на надання відповідних послуг у минулому.

Знання мови обов’язково?

Знання мови є перевагою перед іншими кандидатами, але багато вакансій не мають такої вимоги. Також, багато роботодавців готові проігнорувати низький рівень знання мови за умови, що ви готові вчити її в процесі роботи.

Чи стане проблемою те, що в мене паспорт старого зразку?

Для роботи по трудовій візі абсолютно не важливо, якого зразку ваш закордонний паспорт. Головне, щоб він був дійсний ще мінімум пів року після планованого завершення дії робочої візи. А ось роботу по безвізу оформити вам не вдасться.

Які вимоги до біометричного паспорта?

Біометричний паспорт має бути дійсним ще мінімум пів року після планованого завершення терміну роботи. А у випадку роботи по безвізу, має бути достатньо невикористаних днів перебування у зоні Шенгену. Також важливо, щоб були вільними сторінки для необхідних штампів.

Який процес оформлення документів?

Ми укладаємо з вами договір, в якому фіксуємо всі умови нашої співпраці. Залишок суми ви сплачуєте, коли отримуєте від нас повний пакет документів.

Я зможу оформити страхування онлайн?

Ні, для страхування вам необхідно прийти в наш офіс особисто, або, якщо ви знаходитесь в іншому місті, наш менеджер розповість вам, де ви зможете оформити страхування там.

На який термін підписується трудовий договір?

Трудовий договір укладається на період легального знаходження в країні(по безвізу), дії вашої робочої візи чи ВНП.

Хто мене зустріне?

Після узгодження з роботодавцем дати вашого приїзду на роботу, ми допомагаємо вам скласти маршрут та обрати квитки. По приїзду в країну для роботи, вас зустріне співробітник нашого агентства, який допоможе заселитись в гуртожиток та організує початок роботи.

Де я проживатиму?

Деякі роботодавці винаймають квартири для своїх робітників. Проте здебільшого ми пропонуємо вам проживання в комфортних хостелах для робітників. Сімейні пари живуть або самі в кімнаті, або, максимум, 2 пари на кімнату.

Чи реально знайти легальну роботу без оформлення візи в Польщі, не повертаючись в Україну?

Після сплати наших послуг та підписання договору ми підберемо для вас вакансії, оформимо усі необхідні документи та страхування, поки ви знаходитесь в Польщі. На місці ви зможете відпрацювати дні, які залишаться для легального перебування в зоні Шенгену.

Візи

Чи даєте ви гарантію, що я отримаю візу?

У випадку відмови у візі ми безкоштовно переробимо необхідні документи. Єдиним винятком, коли ми не зможемо допомогти, буде надання нам підробних документів.

Який процес оформлення документів?

Ми укладаємо з вами договір, в якому фіксуємо всі умови нашої співпраці. Залишок суми ви сплачуєте, коли отримуєте від нас повний пакет документів.

Які документи потрібні для оформлення робочої візи в Чехію, або Польщу?

Для віз до даних країн вам знадобляться закордонний паспорт, паспорт громадянина України та ідентифікаційний код.

Я зможу відкрити піврічну візу у випадку легальної праці в Польщі по безвізу?

Після роботи по безвізу ви можете отримати робочу візу лише на термін, що залишився у вас із легальних днів перебування у зоні Шенгену. Проте ви можете подати документи на візу річного перебування в Польщі з можливістю роботи.

Чи можу я відкрити візу в Польщу на рік одразу?

Одразу такої можливості немає. Польська віза на рік надається лише за умов, що ви легально працювали по безвізу, або раніше мали піврічну робочу візу.

Якщо в мене щойно закінчилась дія візи в Польщу на пів року, чи можу я відкрити нову піврічну візу?

По завершенню дії піврічної візи необхідно витримати коридор в 180 днів, протягом яких ви не зможете відвідувати Польщу. Та якщо ви не бажаєте повертатись в Україну ви можете подати документи на робочу візу тривалістю в 1 рік.

Якщо в мене є дійсна польська віза на пів року, я можу відкрити робочу візу на рік?

Так. Віза в Польщу на рік перекриває піврічну візу та коридор після неї.

Що означає відмова в робочій польській візі по пунктах 7/8/9/10/11?

Дані пункти свідчать, що основна причина відмови у запрошенні. Щоб вирішити це можна подати апеляцію(шансів у отриманні візи через яку менш ніж 10%) або ж замовити новий пакет документів для відкриття робочої візи в Польщі.

Чи можливо знайти працевлаштування в Чехії по безвізу?

Легальне працевлаштування в Чехії можливе лише по чеській робочій візі та робочій карті. Робота по біометричному паспорту незаконна.

Я можу відкрити 3-місячну робочу візу в Чехію, поки готую документи на робочу карту?

Так, це хороший та легальний варіант швидше розпочати роботу в Чехії.

Можливо оформити робочу візу в Чехію на пів року?

Подібного роду віза надзвичайно рідкісна. Ми рекомендуємо відкривати візу на 3 місяці та паралельно готувати документи на робочу карту терміном до 2-х років.

Якщо протягом останніх 90 днів я їздив по безвізу, мені відкриють робочу візу  в Чехію?

Такої можливості немає. Чеська робоча віза прирівнюється до туристичної, а тому після такої поїздки вам доведеться витримати коридор в 3 місяці. Проте, ви можете оформити робочу карту в Чехію на 1 чи 2 роки.

На який термін отримується робоча віза у Швецію після підписання довгострокового контракту?

Стандартна тривалість візи у Швецію складає 2 роки, якщо в трудовому договорі не вказаний менший термін. Проте, на місці ви маєте право подовжити цю візу. Після успішної роботи у Швеції протягом 3-х років, ви зможете подати документи на ПМП.

Мене зустрінуть в країні працевлаштування?

Ми проконсультуємо вас щодо варіантів, як дістатись місця роботи, а по приїзду в узгоджену дату вас зустріне представник нашої компанії, який допоможе зорієнтуватись та поселить вас в місці проживання.

Можливі проблеми:

На яку роботу я можу розраховувати, якщо мені понад 50 років?

Ми зможемо підібрати для вас певні вакансії в Польщі, Чехії та Словаччині, якщо вам ще немає 55. Після цього вікового рубежу варіанти лишаються тільки в Польщі. У будь-якому разі, для вас робота можлива лише по робочій візі. Більшість же вакансій має вікове обмеження до 50 років.

Чи приймуть в мене документи на отримання робочої візи без прописки?

Ні. Щоб подати документи у візовий центр, вам необхідно звернутись в той, до якого ви відноситесь. У випадку відсутності прописки ви не зможете цього зробити.

Чи зможу я оформити робочу візу, якщо не є громадянином України, але маю тут ПМП?

Так, для роботи в Чехії та Польщі ви можете подати документи в візовий центр на території України за місцем прописки.

Я отримала відмову в візі, а в паспорт поставили штамп з літерами A C D, що це означає?

Літера обведена на штампі даного типу вказує, якого типу візу ви не отримали, а сам штамп несе виключно інформаційний характер. На подальші рішення щодо відкриття візи він не впливає.

Чи може судимість в моєму минулому вплинути на рішення щодо надання мені візи?

Погашена судимість не впливає на рішення консула щодо надання робочої візи.

Чи зможу я виїхати за кордон, маючи заборгованість по кредиту?

Якщо у зв’язку з заборгованістю вам не видавали судову заборону на виїзд з країни, це ніяк не вплине на отримання робочої візи.