Робота в Польщі

Україна та Польща знаходяться по сусідству, мають схожі традиції, людей та мову. Польща це близько, зрозуміло і документи для роботи в ній оформити значно легше. Більшість українців швидко звикають до життя в цій країні.

Саме тому, незважаючи на здебільшого кращі умови та вищі заробітні плати в інших країнах Європи, Польща сама поширена країна для пошуку роботи за кордоном.

І хоча роботодавці надають перевагу співробітникам з робочою візою, в Польщі є можливість працювати й по біометричному паспорту(без візи).

 

Вимоги до кандидатів: досвід роботи (обов'язково); вміння працювати на деревообробних верстатах; уміння поводитися з ручним інструментом; знання і виконання ТБ;

 

Робота в Польщі для українців

Найбільша кількість вакансій, з поміж усіх країн, належить саме Польщі. На цьому сайті ви зможете самостійно підібрати собі варіант в залежності він спеціальності, статі, сезонності робіт тощо. Або зв’язавшись з нашими менеджерами, які запропонують вам найкращі вакансії по необхідним критеріям за номерами:

+380(67)436-77-37(мобільні дзвінки, Viber, Telegram, WhatsApp)

та +380(63)255-98-03(мобільні дзвінки).

 

Якщо хочете зорієнтуватись у варіантах  — радимо спершу переглянути популярні вакансії.

Не переймайтесь, щойно ви оберете вакансію, ми допоможемо підготувати усі необхідні документи.

 

Сезонна робота в Польщі

Сезонні заробітки в Польщі раніше були доступні виключно для жителів західної України, але зараз це стало поширеним у повсякденні. Кілька місяців, проведених на сезонних роботах, дозволяють забезпечити себе на решту року. Агенція Евротрейд надасть комплексні послуги щодо підготовки документів для отримання робочої візи, а наш офіс у Миколаєві відкритий для всіх охочих знайти заробіток за кордоном.

Сезонна робота по збору врожаю підійде для вас навіть якщо ви не маєте досвіду та знання мов. З ранньої весняної полуниці до останніх осінніх овочів ви можете попрацювати пару місяців, або тижнів під час відпустки, що є чудовою можливість для студентів побувати в Європі, отримати мовну практику, та ще й запрацювати.

В літній сезон тимчасові працівники актуальні для туристичної сфери. Необхідний обслуговчий персонал в кафе, готелі тощо.

 

Вакансії в Польщі для чоловіків

Працюючи в Польщі за спеціальністю ви підвищите свою кваліфікацію, освоїте нові технології та отримаєте неоціненний досвід та знання.

Найбільш запотребувані спеціальності для чоловіків у Польщі:

 • водії категорії С, Е
 • автомеханіки
 • зварники
 • будівельники різних профілів
 • різнороби на виробництво
 • меблярі

Якщо ж спеціальності у вас немає, ви завжди зможете знайти роботу підсобника, різнороба, сортувальника тощо

 

Вакансії в Польщі для жінок

Серед жінок найчастіше шукають:

 • перукарів
 • кухарів
 • пекарів
 • кондитерів
 • пакувальниць
 • фасувальниць
 • покоївок
 • офіціанток

Також для жінок є багато сезонних робіт, робота в харчовій промисловості, тепличних господарствах, пансіонатах по догляду за хворими, підприємствах машинобудівництва та харчової промисловості. Для деяких робіт необхідна санітарна книжка, а заробітна плата залежить від рівня вашої кваліфікації.

 

Працевлаштування по безвізу в Польщі

В силу гострої проблеми безробіття в Україні, для багатьох робота в Польщі — єдиний варіант покращити своє фінансове положення. Недарма вона цікавить українців з кожним роком все більше. Робота в Польщі це хороший спосіб отримувати гідну зарплатню за свою працю.

Зараз Польща дає українцям зелене світло, як на працевлаштування, так і на оформлення документів. Тут є всі можливості працювати легально та не боятись випровадження з країни із забороною подальшого в’їзду.

З січня 2018 року ще й з’явилась можливість працевлаштування в Польщі без робочої візи. Для цього у вас має бути дійсний біометричний паспорт та заява(«освядчення») від роботодавця, що він бажає найняти на роботу конкретно вас. Термін роботи в Польщі має не перевищувати загальних правил перебування в зоні Шенгену(90 днів протягом пів року). Також, у такому випадку, обов’язки щодо подачі заяви та узгодження запрошення на роботу повністю лягають на роботодавця. Витрати на оформлення потрібних документів сплачує він же. Саме завдяки агентству Евротрейд ви зможете знайти такого роботодавця.

 

Робота в Польщі без посередників

Зараз працевлаштування в Польщі можливе як з робочою візою, так і по безвізу. Та в будь-якому випадку, на оформлення документів для початку роботи треба чимало часу. Саме тому підібрати необхідну вакансію варто зараніше, доки ви знаходитесь в Україні. Тоді ви зможете використати усі дні перебування за кордоном по безвізу з користю.

Наша компанія Евротрейд допоможе підібрати вакансію з урахуванням вашої спеціалізації. Ми отримуємо напряму від роботодавців самі свіжі вакансії  та запропонуємо вам варіанти легального працевлаштування у Польщі. Ми допоможемо:

 • підібрати вакансії за вашими запитами
 • оформити документи
 • встановити контакт з роботодавцем
 • отримати запрошення на роботу
 • дістатись місця роботи

Зверніть увагу:  законодавство Польщі передбачає роботу громадян України лише з оформленням трудового договору, а роботодавець зобов’язаний видати вам на руки ваш екземпляр угоди на зрозумілій вам мові. Лише після офіційного працевлаштування та своєчасної реєстрації у відповідних органах, робота в Польщі буде законною.

 

Документи для робочої візи в Польщі

Для того, щоб подати документи на польську робочу візу вам знадобиться:

 • Дійсний закордонний паспорт
 • Кольорова фотографія для візи не більш аніж піврічної давності
 • Ксерокопії усіх заповнених сторінок паспорту громадянина України
 • Заповнена візова анкета
 • Запрошення на роботу
 • Страхування робочої візи
 • Документ, що підтверджує сплату консульського збору.

Якщо ви обрали варіант працевлаштування по безвізу через «освядчення», варто знати, що 1 запрошення дійсне протягом 6 місяців. Виняток — туристична та сільськогосподарська галузі, де воно може бути видане на термін до дев’яти місяців.

Якщо, по завершенню дії договору, ви хочете продовжити роботу в Польщі — вам необхідно подати документи до воєводського відділу справ іноземців, або ж оформити тимчасове проживання. Все це необхідно зробити доки ваше перебування в Польщі легальне.

Ви з великою ймовірністю отримаєте посвідку на проживання, якщо підпишете трудовий договір на тривалий період часу.

Наші спеціалісти готові розповісти вам детальніше всі нюанси й допомогти оформити працевлаштування в Польщі.

 

Навіщо їхати на заробітки в Польщу?

Поїхавши працювати за кордон з агенцією Евротрейд ви можете освоїти нову професію, завести цікаві знайомства, отримати унікальні знання, накопичити матеріальні статки та розв’язувати свої фінансові питання.

Робота за кордоном в Польщі може стати кращим вашим рішенням і змінити ваше життя на краще.

Зробіть перший крок вже зараз — зверніться до компанії Евротрейд. Ми з радістю допоможемо вам.