Главная страница » Про нас

Про нас

Агентство Евротрейд - надійний помічник в пошуку роботи в Європі.

Евротрейд це компанія по працевлаштуванню за кордоном, яка професійно надає послуги по оформленню віз, страхуванню та оформленню легальної роботи в Польщі, Данії, Словаччині, Великобританії, Німеччині, Швеції, Норвегії, Чехії, Угорщині, Естонії, Латвії та Литві.

Ми знаходимось у місті Миколаїв, але також надаємо підтримку дистанційно для громадян усієї України.

В нашій базі вакансій ви знайдете максимальне різноманіття варіантів для спеціалістів та осіб без досвіду. Всі наші роботодавці надійні та перевірені часом, ми працюємо з ними виключно напряму.

Переваги співпраці з нами

Гнучкість - ми надаємо безкоштовне працевлаштування в деякі напрямки, а також можливість сплати послуг по оформленню документів на виплат.

Масштаби - ми працюємо з усіма регіонами України

Супровід - ви отримаєте з нами повний інформаційний супровід. Ми допоможемо оформити весь необхідний пакет документів для отримання візи

Легальне працевлаштування - з нами у вас буде легальне працевлаштування. Наша робота відбувається на основі ліцензії МСПУ№2283-20 від 09.11.2020

Підтримка - ми підтримуємо з вами зв'язок після працевлаштування, а у випадку форс-мажорних обставин допоможемо безкоштовно замінити вам вакансію

Важлива інформація

Агенція Евротрейд надає професійні та якісні послуги, до яких входять:

  • Кваліфікована допомога з підбору вакансій та консультація по ним.
  • Надання чесної інформації щодо  вакансій(які умови праці, зарплатня, кількість робочих годин та часу на відпочинок, обов'язки, умови харчування та проживання).
  • Допомога у легальному працевлаштуванні, завдяки веденню переговорів з роботодавцем.
  • Інформаційний супровід на етапах вибору роботи, подання документів до візового центру чи консульства, підписанні трудового договору.
  • Подовжена підтримка у випадку форс-мажорних обставин після виїзду за кордон та допомога у вирішенні труднощів, якщо такі виникнуть. Ми завжди на зв'язку, щоб допомогти своїм клієнтам.

 

Наша найбільша мрія, як компанії, стати для вас надійною опорою в досягненні фінансового добробуту та кар'єрному рості в обраному напрямі. Ми працюємо на принципах довіри, турбуємось про свою репутацію та відчуваємо відповідальність за якісну допомогу в досягненні вашої цілі. Ми амбіційно та впевнено рухаємось до своєї мрії.

З Евротрейд ви знайдете роботу в Польщі, Данії, Великобританії, Литві тощо. Бази вакансій, які ми використовуємо, перевірені часом. Вони охоплюють максимальне різноманіття спеціальностей, які відповідають найвищим стандартам по умовах праці. Наші контрагенти з країн-партнерів довели свою надійність протягом багатьох років. Значна частина стала нашими друзями.

Пишіть, або телефонуйте нам і зовсім скоро ви отримаєте роботу мрії з гідним заробітком. Ми будемо щиро раді співпрацювати з вами найближчим часом. Допоможемо у пошуку та отриманні роботи за кордоном.