Главная страница » Вакансії

Вакансії

Потрібні працівники в ковбасний цех (упаковка готової продукції, стікірованіе, експедиція, прийом і відправка продукції) Оплата 37000 крон Робота повних 6
Вимоги до кандидатів: досвід роботи (обов'язково); вміння працювати на деревообробних верстатах; уміння поводитися з ручним інструментом; знання і виконання ТБ;
Вимоги: Вік - не старше 40 років. При прийомі враховується: стаж водіння - не менш 2 років; розмовний А2 рівень
Документи: паспорт ЄС (інші документи за попереднім погодженням) Тільки офіційне оформлення. Передбачається довгострокове співробітництво. Роботодавець надає робочий одяг, взуття, інструмент
Водій категорії В для доставки посилок в великій німецькій компанії. Робота в Гамбурзі, нові зручні мікроавтобуси, паливо для роботи кожен

 

Вакансії в роботі за кордоном:

Щойно виникає ідея їхати на заробітки за кордон, кожен замислюється: які вакансії за кордоном доступні жителям України? Які робочі обов’язки та заробітна платня? В яку країну ліпше поїхати? Як уникнути ризиків у зв’язку з такою поїздкою?

Виїзд за кордон — дуже відповідальний крок. Він вимагає сміливості та серйозних міркувань. І наша компанія допоможе знайти відповіді на усі бентежливі для вас запитання. Ми маємо багаторічний досвід у цій галузі та влаштували на роботу сотні українців по всій Європі.

Ми допоможемо:

 • з пошуком вакансій за кордоном від роботодавців без посередників
 • з підбором вакансій для людей з досвідом та без нього
 • з підготовкою документів для отримання візи
 • дістатись до місця роботи

Поширені запитання:

В яких країнах я зможу знайти вакансії для працевлаштування?

Наша компанія пропонує вам вакансії в даних країнах Європи:

 • Польща
 • Данія
 • Словаччина
 • Великобританія
 • Німеччина
 • Швеція
 • Норвегія
 • Чехія
 • Угорщина
 • Естонія
 • Латвія
 • Литва

Наші вакансії оновлюються щодня. Тут ви знайдете сотні позицій, кожна з яких передбачає офіційне працевлаштування, сплату податків та страхових внесків і головне, надання житла.

Чи зможу я знайти роботу за кордоном без знання мови?

В багатьох країнах знання мови не є обов’язковим. Безсумнівно, воно надає переваги для отримання роботи, але наші менеджери зможуть запропонувати вам вакансії за кордоном без знання мови. Також, в деяких країнах, мова має багато спільного з українською і знайти взаєморозуміння з роботодавцем та навколишніми людьми буде не важко. Ви дуже швидко зможете відчути себе, як вдома.

Я чоловік. Які вакансії є в Європі для мене?

Найлегше знайти роботу для водіїв різних категорій, спеціалістів будівельних напрямків та робочих професій. Також, чоловіки можуть бути сортувальниками, пакувальниками, збиральниками, працювати на сільськогосподарських та промислових підприємствах. Для чоловіків вдосталь роботи як на сезонних роботах, так і по спеціальностях, що вимагають певного рівня кваліфікації. Вакансії за кордоном для українців є завжди.

Я жінка. Яку роботу за кордоном я зможу собі знайти?

Знайти роботу за кордоном для жінки не складніше. На співробітників у супермаркети, сортувальників, пакувальників товару, збирачів врожаю існує постійний попит. Вакансії кухаря, кондитера, пекаря, покоївки також з’являються регулярно. В наслідок співпраці з нами, ваш договір буде укладено з роботодавцем напряму.

Чи зможу я знайти роботу за кордоном не маючи досвіду та спеціальності?

Так, і компанія Евротрейд з радістю вам в цьому допоможе. Здебільшого, вакансії без досвіду для українців це різнороби на будівництво, помічники на кухні, підсобні робочі, а також сезонні роботи за кордоном по збору сільськогосподарських культур. До того ж, в більшості з них, ви працюватимете зі співвітчизниками та легше адаптуєтесь. Для таких вакансій знання іноземної мови не обов’язково.

Чи безпечно їхати на роботу за кордон?

Коли ви обираєте вакансію через перевірене агентство, таке як наше, заробіток за кордоном стає безпечним. Наша база вакансій формується на основі співпраці з партнерами, перевіреними часом. Компанія Евротрейд надає повний обсяг інформації щодо умов праці, розміру заробітної плати, можливості надання житла та решти важливого для вас.

А співпрацюючи з нами це стає ще безпечніше, адже менеджер підтримуватиме з вами зв’язок до прибуття на місце роботи та підписання трудового договору. А у випадку форс-мажорних обставин допоможе знайти рішення та провести заміну вакансії якнайскоріше. З нами ви у безпеці.