Главная страница » Візи » Віза в Естонію

Віза в Естонію

Естонія це трамплін в кар’єрі для українців, які прагнуть жити та працювати в Євросоюзі. Ця країна приваблює своєю економічною стабільністю та високим рівнем життя, великим рівнем заробітної плати, спрощеною системою оподаткування, розвинутою інфраструктурою та необов’язковістю знання мови.

Для легального працевлаштування в цій країні, вам необхідно знайти роботодавця, який згоден найняти вас на роботу та переконатись, що він зареєстрований, як підприємець в Естонії, а не в іншій країні. Після цього укласти договір про працевлаштування та оформити робочу візу.

Також в Естонії є варіант працевлаштування через агентство по найманню, яке оформляє вас, як відрядженого спеціаліста, виплачує вам зарплатню. У такому разі, офіційно ви продовжуєте працювати на Україну, хоча й фактично знаходитесь в Естонії та запрацьовуєте Естонську заробітну платню. Цей варіант підходить для людей, в чиїх планах заробіток, а не ВНП та ПМП.

В іншому разі потрібно шукати вакансію, де договір укладається напряму з роботодавцем. Переконайтесь, що у трудовому договорі прописані зарплатня, умови праці, терміни контракту та решта важливої інформації.

Знання цих та інших нюансів робить нашу компанію Евротрейд вашим найкращим варіантом, щоб по приїзду в Естонію не з’ясувати, що робота на яку ви погодились, не відповідає вашим очікуванням. У нас багатий досвід в підборі вакансій у перевірених працівників і ми знаємо, на що треба звертати увагу.

Види візи в Естонію

Основний варіант робочої візи в Естонію це віза категорії Д. Для її отримання необхідно бути особисто присутнім в посольстві Естонії з повним переліком документів. Паралельно, ваш роботодавець має зробити запит в Департамент поліції та прикордонної охорони держави Естонія. Після отримання робочої візи та позитивного висновку департаменту поліції та прикордонників ви можете знаходитись та працювати в Естонії  упродовж 270 днів. У випадку стабільної роботи в єдиного роботодавця протягом цього часу та відсутності проблем з поліцією, ваш роботодавець може надіслати повторний запит в Департамент поліції та прикордонної охорони держави Естонія для подовження даного виду візи.

Якщо ви маєте активну робочу візу іншої держави Євросоюзу, то залучившись запрошенням від Естонського роботодавця, ви зможете легально працювати в Естонії протягом 90 днів з можливістю повторного в’їзду через 180 днів.

Останній варіант легального працевлаштування це оформлення ВНП для роботи в Естонії. Терміни його дії визначає тривалість трудового контракту, проте оформити його можливо не для всіх вакансій. Тут теж знадобиться присутність у посольстві та усі необхідні документи, а по завершенню терміну даної візи ви зможете легально знаходитись в Естонії ще 90 днів.

Специфіка отримання візи в Естонію

Подача документів проводиться в порядку живої черги в регіональному візовому центрі, а з собою необхідно мати:

  • Дійсний закордонний паспорт та паспорт громадянина України
  • 4 кольорові фотографії для візи не більш аніж піврічної давності
  • Заповнену візову анкету
  • Оригінал та копію документів від роботодавця
  • Медичне страхування на весь період планованої роботи
  • Особисті дані про прибутки та вакансію, на яку претендуєте.

Додатково вас можуть попросити довідку про несудимість, стан психічного здоров’я та документи про наявність причини повернення в Україну. Казати в посольстві, що ви маєте намір залишатись в Естонії не варто.

Візові та консульські збори на подачу робочої візи в Естонію для громадян України відсутні, а вартість оформлення для візи на 270 днів складає 300 євро.

Отримання Естонської візи одне з найважчих поміж Країн Європи, а тому ми дуже радимо звернутись в підборі вакансій та оформленні документів для працевлаштування в цій країні до перевіреного агентства. Такого, як Евротрейд.