Главная страница » Візи » Віза в Польщу

Віза в Польщу

Для легальної роботи в Польщі вам необхідно мати робочу візу, або невикористані дні перебування в зоні Шенгену по біометричному паспорту.

На основі трудового договору з роботодавцем Польща надає можливість отримати ВНП та ПМП, а в майбутньому і громадянство.

Типи віз

В Польщі існує 3 типи віз:

  • тимчасова(на 6 місяців)
  • сезонна(на 9 місяців)
  • постійна(на 1-3 роки)

Обирати необхідну категорію потрібно виходячи з обраної вами вакансії, в чому ми готові вам допомогти.

Офіційно оформити працевлаштування на місці необхідно не пізніше, ніж через 14 днів після початку дії відповідного дозволу на роботу, змінювати місце роботи не більше, аніж 1 раз за час дії робочої візи, подати заяву на подовження візи також не більше 1 разу.

Правила та порядок отримання візи

Робочу візу в Польщу можуть отримати лише громадяни, котрі не мали проблем з законом в Польщі та Україні, придатні для обраної діяльності, а для кваліфікованих спеціалістів, надали документаційні докази своєї професійності.

Щоб уникнути штрафів, погоджуйтесь лише на офіційне працевлаштування, адже в Польщі штраф та уся відповідальність за нелегальну роботу лежить на працівнику і ви будете депортовані без права повторного працевлаштування.

Для отримання візи в Польщі, запишіться на зустріч в консульство чи візовий центр у вашому місті, приїдьте туди в домовлений час, візьміть з собою усі необхідні документи, а саме:

  • Дійсний закордонний паспорт з ксерокопіями важливих сторінок
  • Кольорову фотографію для візи не більш аніж піврічної давності
  • Ксерокопії усіх заповнених сторінок паспорту громадянина України
  • Заповнену візову анкету
  • Запрошення на роботу
  • Страхування на весь період планованої роботи
  • Документ, що підтверджує сплату консульського збору

Після подачі документів на робочу візу залишається лише чекати на відповідь консульства, а це в середньому від 7 днів до 2 місяців. Якщо подати документи пізніше, ніж за 2 місяці до першого запланованого робочого дня, консульство може відмовитись прийняти вашу заяву.

Оформлення візи через консульство коштує 65 євро, тим часом, як у візовому центрі за нього візьмуть 140-170 євро, з врахуванням усіх витрат.

Найчастіша причина відмов у польській візі — це помилки в оформленні документів, підробні папери, недостатній рівень кваліфікації працівника чи порушення законодавства Польщі чи України.

Наша агенція Евротрейд допоможе переконатись, що ваш рівень навичок відповідає обраній вакансії та що усі документи оформлені правильно.

 

Польська віза у м. Миколаїв

Найближчі візові центри до Миколаєва розташовані в Одесі та Херсоні. І щоб не їхати туди зайвий раз, наша агенція Евротрейд допоможе вам вірно оформити усі потрібні документи, щоб практично з 100% ймовірністю з першого разу отримати візу для роботи в Польщі.

Ми не рекомендуємо починати роботу без запрошення по біометричному паспорту через те, що з жовтня 2018 на виїзді з Польщі особливо ретельно перевіряють документи та, у випадку нелегальної роботи, виписують штраф із забороною на в’їзд до Польщі протягом 6 місяців.

Зв’яжіться з нами та одразу ж отримайте консультацію щодо працевлаштування за кордоном від одного з наших менеджерів.